حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Shenzhen Yideyi Technology Limited Company 86-136-7006-7254 elva@ydypcba.com

کنترل کیفیت

قیمت دریافت کنید
خانه -

Shenzhen Yideyi Technology Limited Company کنترل کیفیت

  • چین Shenzhen Yideyi Technology Limited Company گواهینامه ها
  • چین Shenzhen Yideyi Technology Limited Company گواهینامه ها
ما به کار آنلاین خود ادامه می دهیم ، در تماس هستیم.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد محصول یا آخرین قیمت را بدانید ، می توانید در هر زمان با ما تماس بگیرید ، ما تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بیشتر انجام خواهیم داد.

تماس با ما

86-136-7006-7254

مشخصات QC

کارخانه SMT حرفه ای ما دارای تجهیزات پیشرفته ای مانند چاپ استنسیل کلاس جهانی ، انتخاب و محل تراشه SMT ، باز جوش لحیم کاری و آزمایش خطی و تولید مش فولادی است.دستگاه تست AOI و دستگاه های آزمایش اشعه ایکس برای بررسی کیفیت.همه تخته ها سخت ترین آزمایشات را انجام می دهند

 

بررسی DRC
Design Rules Check (DRC) گام بسیار مهمی در کنترل کیفیت PCB است.وقتی سفارش جدیدی از مشتری دریافت می کنیم ، از ابزاری خودکار برای بررسی اینکه طرح فاقد جایگذاری خاص ، مسیریابی یا سایر خطاهای قابل طرح با آدرس است ، استفاده خواهیم کرد.

 

تست برق
سفارشات نمونه اولیه: ما Flying-Probe E-Test را برای سفارشات کم حجم و نمونه اولیه ارائه می دهیم.برد مدار (PCB) شما از طریق دستگاهی به نام Flying-Probe E-Tester بررسی می شود.آزمایشگرهای کاوشگر پروازی که ما از آنها استفاده می کنیم محدودیت کمی در دسترسی دارند ، نیازی به وسایل تست ندارند و می توانند تابلوهایی را با تعداد شبکه های نامحدود آزمایش کنند.تستر مدارهای کوتاه ، مدارهای باز را بررسی می کند و مطمئن می شود که شبکه های PCB ساخته شده ما همان شبکه های طراحی شما هستند.پس از پایان آزمایش ، میزان خرابی تابلوهای شما کمتر از 1٪ خواهد بود.

 

سفارشات تولید: ما برای تست سفارشات تولید از وسایل تست استفاده می کنیم.بستر ناخن تست کننده یک تست الکترونیکی سنتی است که دارای تعداد زیادی پین است که در سوراخهای یک ورق چند لایه پارچه شیشه ای اپوکسی (G-10) قرار داده شده است که با استفاده از پین های ابزار برای ایجاد تماس با نقاط آزمایش روی صفحه مدار چاپی تراز می شوند.

 

این فیکسچر شامل آرایه ای از پین های پوگو کوچک و فنر دار است.هر پایه پگو با یک گره در مدار DUT (دستگاه تحت آزمایش) تماس می گیرد.با فشار دادن DUT به پایین بستر میخ ، می توان به سرعت و به طور همزمان با صدها یا حتی هزاران نقطه آزمون جداگانه در مدار DUT ، تماس مطمئنی برقرار کرد.

 

تستر مدارهای کوتاه ، مدارهای باز را بررسی می کند و مطمئن می شود که شبکه های PCB ساخته شده ما همان شبکه های طراحی شما هستند.پس از پایان آزمایش ، میزان خرابی تابلوهای شما کمتر از 0.1٪ خواهد بود.


AOI (بازرسی نوری خودکار)

 

ما برای بررسی لایه های داخلی PCB چند لایه از AOI استفاده می کنیم.AOI بصورت تصویری سطح PCB را اسکن می کند.این صفحه توسط چندین منبع نور روشن می شود و توسط یک اسکنر یا تعدادی از دوربین های با کیفیت بالا مشاهده می شود.این امکان نظارت بر تمام مناطق هیئت مدیره را فراهم می کند.

 

AOI برای بازرسی تخته PCB لخت این ویژگی ها را تشخیص می دهد:

* نقض عرض خط

* تخلف فاصله

* مس اضافی

* پد های گمشده.یعنی یکی از ویژگی هایی که باید روی صفحه باشد وجود ندارد

* مدارهای کوتاه

* آثار یا پد را برش دهید

* شکستگی سوراخ. (شکست): یعنی یک سوراخ سوراخ شده (از طریق) خارج از صفحه فرود آن باشد