حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Shenzhen Yideyi Technology Limited Company 86-136-7006-7254 elva@ydypcba.com

کلید PCB کلید در دست

خدمات PCBA ما در نمونه سازی و تولید در حجم کم تخصص دارند، و YDY را به مقصد یک مرحله ای ساخت و مونتاژ برد تبدیل می کند. این ترتیب تحقیق و توسعه شما را آسان و در زمان صرفه جویی می کند.

قیمت دریافت کنید
کیفیت کلید PCB کلید در دست سرویس
خانه - خدمات - کلید PCB کلید در دست

کلید PCB کلید در دست


سرویس PCBA یک توقف:

درست مانند تجارت PCB، خدمات PCBA ما نیز در نمونه سازی و تولید در حجم کم تخصص دارند و YDY را به مقصد یک مرحله ای ساخت و مونتاژ برد تبدیل می کند.این ترتیب کار تحقیق و توسعه شما را آسان و در زمان صرفه جویی می کند.با انجام صدها سفارش روزانه از سرتاسر جهان، ما را به دلیل کیفیت ثابت و خدمات عالی خود به عنوان تامین کننده پیشرو خدمات PCB و PCBA معرفی کرده ایم.


تجهیزات مونتاژ پیشرفته ما ما را قادر می سازند تا تمام نیازهای PCBA شما را در زیر یک سقف و به روشی ارزان برآورده کنیم، قابلیت مونتاژ برد مدارهای چاپی ما شامل مواردی است که در زیر ذکر شده است، اما محدود به آن نیست، زیرا ما دائماً تجهیزات خود را به روز می کنیم. ما را در لبه برش نگه داریداگر درخواست‌های مونتاژ PCB شما فراتر از این قابلیت‌ها است، لطفاً با ما در elva@ydypcba.com تماس بگیرید، اگر بتوانیم یا نه ظرف 24 ساعت پاسخ خواهیم داد.

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.