حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Shenzhen Yideyi Technology Limited Company 86-136-7006-7254 elva@ydypcba.com

Flex PCB Assembly

YDY هر دو برد مدار چاپی و انعطاف پذیر را برای تولید کنندگان محصولات ایجاد می کند. مدارهای انعطاف پذیر را می توان به گونه ای طراحی کرد که در برابر دماهای شدید - بین 200- تا 400 درجه سانتیگراد مقاومت کند.

قیمت دریافت کنید
کیفیت Flex PCB Assembly سرویس
خانه - خدمات - Flex PCB Assembly

Flex PCB Assembly

مدارهای انعطاف پذیر (همچنین در سراسر جهان به عنوان مدارهای انعطاف پذیر، بردهای مدار چاپی انعطاف پذیر، چاپ فلکس، مدارهای انعطاف پذیر نیز شناخته می شوند) اعضای خانواده الکترونیکی و اتصالات هستند.آنها از یک فیلم پلیمری عایق نازک تشکیل شده اند که دارای الگوهای مدار رسانا است که به آن چسبانده شده و معمولاً با یک پوشش پلیمری نازک برای محافظت از مدارهای هادی عرضه می شود.این فناوری از دهه 1950 به یک شکل برای اتصال دستگاه های الکترونیکی مورد استفاده قرار گرفته است.در حال حاضر یکی از مهم ترین فناوری های ارتباطی است که برای ساخت بسیاری از پیشرفته ترین محصولات الکترونیکی امروزی استفاده می شود.

YDY هر دو برد مدار چاپی و انعطاف پذیر را برای تولید کنندگان محصولات ایجاد می کند.از مشاوره با یکی از نمایندگان فروش ما لذت ببرید تا دریابید که آیا طراحی نمونه اولیه محصول شما با انواع برد مدار انعطاف پذیر یا سفت و سخت به بهترین شکل ارائه می شود یا خیر.

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.