حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Shenzhen Yideyi Technology Limited Company 86-136-7006-7254 elva@ydypcba.com

Quick PCB Assembly

گردآوری سریع مونتاژ PCB ,زمان نوبت ما می تواند 24 ساعت پس از بررسی و تایید فایل های Gerber شما توسط مهندسان ما کوتاه باشد، که تا حد زیادی در زمان کار شما صرفه جویی می کند.

قیمت دریافت کنید
کیفیت Quick PCB Assembly سرویس
خانه - خدمات - Quick PCB Assembly

Quick PCB Assembly

ما زمان تحویل را کوتاه می کنیم در حالی که کیفیت را تضمین می کنیم، تولید شده توسط فرآیندهای شیمیایی برای لنت ها و از طریق متالیزاسیون، از فناوری چسب رسانا برای صرفه جویی در هزینه ها خودداری می کنیم، هر سفارش باید از طریق آبکاری مس 70 دقیقه، تست AOI و پروب انجام شود، و ما از مزایای پایه شناخته شده بین المللی استفاده می کنیم. مواد.

سریع بودن در تحویل هرگز کیفیت را به خطر نمی اندازد.با روش‌های تست دقیق ما، می‌توانید مطمئن باشید که از PCB ما برای کارهای پیشرفته خود راضی خواهید بود.

جدا از کیفیت، ما تقریباً می‌توانیم از نظر قیمت‌ها از هر تولیدکننده دیگری شکست بخوریم، که برای کار شما بسیار مهم است زیرا ممکن است برای نهایی کردن تحقیق و طراحی خود به ده‌ها صدها PCB نیاز داشته باشید.اگر سازنده دیگری پیدا کردید که قیمت های پایین تری ارائه می دهد، لطفاً به ما اطلاع دهید و ما آنها را شکست خواهیم داد!


تحقیق و توسعه حرفه ای در HDI با چگالی بالا، PCB چند لایه، PCB انعطاف پذیر صلب.جاسازی فناوری هسته کوچک، GEM ضخیم، PCB با نیازهای خاص از صنایعی مانند مخابرات / پزشکی / خودرو و غیره.


 

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.