حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Shenzhen Yideyi Technology Limited Company 86-136-7006-7254 elva@ydypcba.com

از طریق Hole Pcb Assembly

فناوری از طریق سوراخ به طرح نصب مورد استفاده برای قطعات الکترونیکی اشاره دارد که شامل استفاده از سرنخ روی قطعاتی است که در سوراخ‌های حفر شده در PCB وارد می‌شوند.

قیمت دریافت کنید
کیفیت از طریق Hole Pcb Assembly سرویس
خانه - خدمات - از طریق Hole Pcb Assembly

از طریق Hole Pcb Assembly


فناوری از طریق سوراخ (همچنین با املای "thru-hole")، به طرح نصب مورد استفاده برای قطعات الکترونیکی اشاره دارد که شامل استفاده از سرب بر روی قطعاتی است که در سوراخ‌های حفر شده در تخته‌های مدار چاپی (PCB) و لحیم‌شده به لنت‌های روی قطعات قرار می‌گیرند. طرف مقابل یا توسط مونتاژ دستی (قرار دادن دست) یا با استفاده از ماشین های نصب خودکار.

کیفیت اتصال لحیم کاری به چند دلیل مهم است.اتصال لحیم کاری اتصال واقعی بین قطعه و برد است.کیفیت اتصال لحیم کاری معادل کیفیت اتصال است."ظاهر" محل اتصال لحیم کاری اهمیت کمتری دارد، اما معمولاً نشان دهنده کیفیت اتصال لحیم کاری است.

مهندسان طراح اغلب هنگام نمونه‌سازی نمونه‌های اولیه، قطعات بزرگ‌تر را ترجیح می‌دهند، زیرا می‌توانند به راحتی با سوکت‌های تخته نان استفاده شوند.با این حال، طراحی‌های پرسرعت یا فرکانس بالا ممکن است به فناوری SMT برای به حداقل رساندن اندوکتانس سرگردان و ظرفیت خازنی در سیم‌ها نیاز داشته باشند که عملکرد مدار را مختل می‌کند.طراحی های بسیار فشرده نیز ممکن است ساخت SMT را حتی در مرحله نمونه اولیه طراحی دیکته کند.

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.